Agata Przybyłek i cykl “Miłość i inne szaleństwa”

miłość i inne szaleństwa agata przybyłek

Przypadek. To on sprawił, że trafiłam na książkę “Ja chyba zwariuję”. Jej autorka Agata Przybyłek stworzyła cykl “Miłość i inne szaleństwa”, który opowiada historię czterech sióstr i ich matki. Matki, która jest na swój sposób wyjątkowa. Cztery siostry, cztery historie o poszukiwaniu miłości. Czy każda będzie miała szczęśliwy finał?

“Ja chyba zwariuję” A.Przybyłek

Opis od wydawnictwa:
Miłość można znaleźć wszędzie, nawet… w szpitalu psychiatrycznym!
Nina ma dwójkę dzieci i byłego męża. Tak jak żywioł powietrza, jest silna i niezależna, jednak nie ze wszystkim zawsze daje sobie sama radę. Zresztą kto by dawał, gdy w pracy atakuje cię szalony pacjent, twój były jest wiecznym nastolatkiem, mamusia znajduje ci nowego męża na portalu randkowym, a ty w dodatku potrącasz autem nauczycielkę swojego dziecka?
Na szczęście Nina może liczyć na wsparcie rodziny oraz przystojnego kolegi z pracy, psychiatry Jacka. Na nieszczęście obydwoje mają ten sam problem – nadopiekuńcze rodzicielki.
Podczas gdy mama Niny cieszy się, że córka wreszcie się zakochała, mama Jacka nie jest zachwycona faktem, że syn z kimś się umawia. Tylko jak tu sabotować związek swojej dorosłej pociechy?
„Ja chyba zwariuję!” to romantyczna i zarazem pełna zwrotów akcji opowieść o codzienności, która daje nam nadzieję na wszystko, co najlepsze.

Dorosła kobieta, matka dwójki dzieci, była żona nie szuka miłości. Pracuje w szpitalu jako salowa. Na jej szczęście, bądź nie, ma Matkę, która za wszelką cenę chce, aby córka była szczęśliwa. Cieszę się, że ja takiej mamy nie mam. W sumie to problemów jak bohaterka też nie. Z drugiej strony mamy lekarza, który mieszka z matką, a ona jest … Czytając książkę śmiałam się do łez. Nie umiałam się od niej oderwać, dlatego też skończyłam ją w jeden wieczór. Szukasz rozrywki koniecznie sięgnij po książkę i zobacz, kto wyląduje w szpitalu.

“Wierność jest trudna”

Opis od wydawnictwa:
Autorka bestsellera “Ja chyba zwariuję!” powraca z  równie zwariowaną i zaskakującą komedią pełną rodzinnych nieporozumień!
Eliza przygotowuje się do ślubu, a całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Lecz niespodziewanie w życiu dziewczyny pojawi się niepokorny Szczepan, który grzecznej i ułożonej Elizie zawróci w głowie. Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu, czy ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?
Szczepana nie zraża wiadomość o zbliżającym się ślubie. Ale co zrobi, gdy okaże się, że randkuje nie z jedną kobietą, a z dwiema?!
Jak to mówią, cicha woda brzegi rwie… Przekonaj się, do czego mogą być zdolne siostry bliźniaczki, którym przyszło rywalizować o mężczyznę!
Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa. Uśmiech nie schodzi z ust podczas lektury, to gwarantowane!

Książka zaskakuje z każdą kolejną stroną. Wydawać, by się mogło, że spokojna dziewczyna nie zrobi nic spontanicznego. Nie pójdzie za głosem serca, a może jednak zmieni zdanie i w ostatniej chwili ucieknie sprzed ołtarza? Matka, która w pierwszej części spowodowała pewne zawirowania u Niny, u Elizy też się popisze. Koniecznie musisz sprawdzić jak zakończy się historia Elizy. Gwarantuje, że nudzić się nie będziesz, a przeczytasz całą książkę z zapartym tchem. Czyta się szybko i tak jak w pierwszej części trudno oderwać się od lektury.

Agata Przybyłek i jej cykl “Miłość i inne szaleństwa”

To książki, po które musisz koniecznie sięgnąć. Gwarantują rozrywkę, uśmiech a czasem łzy. Nie będziesz mogła się od nich oderwać do ostatniej strony. Cały cykl liczy cztery książki. O dwóch kolejnych opowiem już za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *