Baba Aga i jej Oblicza

Trafiłaś/eś do mojego świata. Jest mi miło Cię gościć u siebie. Chciałabym, abyś odnalazł/a tutaj również cząstkę siebie. Jeśli jednak nic nie znajdziesz.. no cóż… płakać nie będę.

Jak powszechnie wiadomo każda kobieta ma kilka twarzy. Pamiętaj tylko i nie myl tego z byciem miłym, upierdliwym, wrednym, kochanym itp. itd. Przez różne oblicza, różne twarze mam na myśli bycie Kobietą, Bycie Mamą, Bycie Żoną, Bycie Pracownikiem, Bycie Kochanką, Bycie Panną, Bycie Córką, Bycie Siostrą, Bycie Teściową itd…

Osobiście jestem Kobietą, Żoną, Mamą i Pracownikiem – w chwili kiedy to publikuję – na urlopie macierzyńskim, ale pokażę Wam jeszcze trochę mojego oblicza Córki i Siostry. Postaram pokazać moim czytelnikom te moje wszystkie Oblicza, zastrzegam jednocześnie, że jednego może być więcej, drugiego mniej. Staram się w sobie znaleźć przede wszystkim Kobietę, taką jaką byłam nim urodziłam pierwsze dziecko (no dobra, zawsze byłam leniwą kobietą, ale robiłam coś dla siebie), czyli znajdować czas dla siebie. Uwierzcie mi przy mężu i dwójce dzieci jest to nie lada wyzwanie! Pokażę Wam nasze wspólne chwile, nasze szczęśliwe przeżycia, ale również te mniej przyjemne strony życia, przecież nie zawsze wszystko jest kolorowe.

Zatem zapraszam do mnie po przepisy z kuchni śląskiej – może nie do końca typowej kuchni śląskiej, ale trochę zmodyfikowanej, czyli tak jak nauczyła mnie mama, babcia i teściowa gotować. Zapraszam po subiektywną recenzję kosmetyków firmy Avon – tak jestem również konsultantką Avon. Zapraszam po Moje historie, Moje przemyślenia. Zapraszam po recenzję książek, które uda mi się przeczytać, ale uwaga będą to głównie romanse, czasem kryminały i opowieści obyczajowe – innych prawie w ogóle nie czytam. Dlaczego tylko te rodzaje, kiedyś napiszę o tym osobną historię.

Na koniec nie będę przepraszać, bo nic nie zrobiłam – poza założeniem bloga ?, ostrzegę, iż na początku zdjęć pięknych tu nie znajdziesz. Historii porywających za serce pewnie też nie, ale …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *