O BabieAdze

Cześć,

Nazywam się Agnieszka Fister. Mieszkam w Stolicy Polskiej Piosenki. Miło mi Cię gościć na moim blogu. Zbudowałam swoje miejsce w sieci, abym z jednej strony mogła przelać moje przemyślenia, a z drugiej, abyś Ty mogła zobaczyć jak w zwyczajnym życiu Baby wyglądają jasne strony tam, gdzie pozornie ich brak.

Jak każda Kobieta tak i ja mam różne oblicza:

Baba – kobieta, nazwij jak chcesz. To przede wszystkim Ja. Staram się pamiętać o swojej kobiecości, ale różnie to w życiu bywa…

Żona- Już ponad 7 lat temu powiedziałam “tak” wspaniałemu mężczyźnie, który uwielbia łowić ryby, zajmować się ogrodem oraz robić woblery hand made… Tak o tym też napiszę słów kilka.

Mama dwóch kochanych urwisek – córeczek – starszej Magdy oraz młodszej Karolinki. W chwili obecnej na urlopie macierzyńskim. W planach był powrót do pracy, ale życie potrafi zaskoczyć. Plany czasem trzeba zmienić. Zmieniam więc je, szukając we wszystkim pozytywnych stron.

Córka, ta najstarsza, kochanej Kobiety. Kobiety, która jest chora na raka. Pogłębiam więc temat trudny, który dotyka coraz więcej osób. Chciałabym, aby każda kobieta dbała o własne zdrowie, a w ciężkim czasie wiedziała co ją czeka i z czym walczy.

W każdej z życiowych ról staram się odnajdywać to, co najlepsze. Chciałabym, abyś i Ty mogła dostrzec piękno nawet tam, gdzie pozornie go nie ma.

Witam Cię w moim świecie. Mam nadzieję, że czeka nas wspólna przygoda.

Ahoj!