Podsumowanie czytelnicze miesiąc CZERWIEC

podsumowanie czytelnicze

Czerwiec jest miesiącem dla mnie bardzo aktywnym. Można by rzec bardzo rodzinnym. To w czerwcu mają urodziny moje dwie dziewczyny, moja mama oraz babcia… Także w tym miesiącu skupiamy się głównie na świętowaniu, dlatego też udało się przeczytać tylko, albo aż 5 książek. Jakich ? O tym już za chwilę, gdyż przedstawię Ci czytelnicze podsumowanie z miesiąca czerwca.

Jakie były plany?

Jak zawsze ambitne. Miałam całą listę książek do przeczytania, a wyszło jak zwykle. Może nie do końca źle, ale zawsze mogłoby być lepiej. Na mojej liście znalazło się 5 książek do przeczytania, plus kolejnych 6 w ramach stosu hańby. Udało mi się przeczytać 2490 str, co dało nawet zadowalający rezultat.

Podsumowanie czytelnicze

Przeczytałam 5 książek. Cztery z nich znajdowały się na liście, jedna była nadprogramowa z premierą 01.07.2020. Co zatem udało mi się przeczytać?

“Pójdę za Tobą wszędzie” Agata Przybyłek
Piękna historia o prawdziwym życiu. Jedna decyzja, która może wiele zmienić, o ciężkiej odpowiedzialności i ponoszeniu konsekwencji za podejmowane decyzje. Pełna emocji, wzruszeń i piękna historia, którą koniecznie trzeba przeczytać. Zapraszam na mojego bookstagrama, gdzie napisałam słów więcej o tej pozycji.

“W tę samą stronę” Marta Radomska
Miała być dobra lektura i była! 🙂 Pełna humoru, zwrotów akcji historia pozwoliła mi oderwać się od rzeczywistości i żyć przygodami bohaterów. Przypadek czasem potrafi tak wiele namieszać w życiu nie tylko naszym, ale i bohaterów. Sprawdź koniecznie jakie losy czekają Ninę i innych. Polecam książkę na letnie wieczory, a więcej przeczytasz na moim IG.

“Pamiętnik Szeptuchy” Dorota Gąsiorowska
Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Znak. Bardzo dziękuję. Historia Nataszy dalej jest mi bliska, mimo iż przeczytana jakiś czas temu. W tej książce magia gra pierwsze skrzypce, a prawda za wszelką cenę chce ujrzeć światło dzienne. A wydawałoby się, że jest dobrze jak jest. O Nataszy i jej historii napiszę jeszcze więcej w najbliższym czasie. Dodam jeszcze, iż jest to pierwsza część nowej serii autorki 🙂

“Implikacja” Tomasz Brewczyński
Z kolei tę pozycję przeczytałam dzięki booktour organizowanym przez jedną z dziewczyn na bookstagramie. Mam problem z tą książką, bo z jednej strony akcja trzymała w napięciu, lecz zdarzały się błędy 🙁 Powroty do przeszłości były w porządku, pozwalały zapoznać się z całą fabułą, która była spójna. Jednak zakończenie to był jeden wielki misz masz. Musiała się bardzo skupić, aby zrozumieć kto z kim i dlaczego. Jednak polecam tę książkę, a ja sięgnę po kolejną autora, by sprawdzić jak rozwiąże kolejną sprawę. Po więcej zapraszam do mojego drugiego miejsca w sieci.

Kilka słów o wyjątkowej książce

“Przy naszej piosence” Klaudia Bianek
Co to była za historia. Pokazująca jak bardzo różnić się może życie na pozór w tym samym mieście. Jednak miłość zawsze znajdzie drogę i połączy dwoje ludzi. Wierzę w to bardzo! Antek i Kornelia. On mający kawiarnię świetnie prosperującą, ona mimo iż lat tylko 18 już bardzo doświadczona przez życie. Gwarantuję, iż czytając tę książkę doświadczysz wachlarza pełnego emocji. Klaudia Bianek jednak chyba tylko tak potrafi pisać. Jeśli masz ochotę przeczytać więcej o książce, wiesz gdzie mnie znaleźć?

A plany na lipiec?

Zanim o planach na obecny miesiąc, dodam, że w czerwcu zamierzałam jeszcze przeczytać “Odmęt” Jacka Łukawskiego. Zaczęłam tę pozycję, lecz nie skończyłam. Zatem jego recenzja pojawi się w lipcu tutaj, lecz na moim bookstagramie już jest. Jeśli masz ochotę zobaczyć co jeszcze udało mi się do tej pory przeczytać w lipcu to serdecznie zapraszam!

Tymczasem czytam “Sprzedawcę” Krzysztofa Domaradzkiego, “Osiedle RZNiW” Remigiusza Mroza i “Menopauzę” Agnieszki Maciąg. Ponadto na liście są jeszcze inne książki, które mam nadzieję przeczytać.

A jak Wasze książki? Co czytacie? Jeśli brakuje Wam lektur to pamiętajcie, aby odwiedzić jedną z moich ulubionych księgarni internetowych i uzupełnić swoją biblioteczkę!

Do zobaczenia za miesiąc. Mam nadzieję, że kolejne podsumowanie czytelnicze będzie lepsze i ukaże się szybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *